| anonim_4396 a întrebat:

Fetelooor(si baieti).Imi place de un baiat care pana acum ma evita,statea pe invizibil la mine si evita orice contact cu mine, iar in acest weekend ne-am intalnit la o terasa unde m-a privit.De atunci,este mai mereu pe Mess` si imi da like-uri la poze,credeti ca asta inseamna ceva? Haideti,va rog cat mai multe raspunsuri, chiar imi place de el!:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca te-a vazut mai bine si si-a dat seama ca esti dragutahappy.
Poate ca te place...dar nu e sigur.
Eu zic sa vorbesti cu el si sa il inviti la un suc, cevabig grin.

| Danapiandi a răspuns:

Poate sa insemne ceva, dar decat sa iti faci sperante desarte mai bine ai mai incerca sa porti discutii cu el, sa observi reactii, priviri, exprimari etc, stiu eu, schimb de opinii, de nr de tel, sms, s.a.m.d pentru simplu fapt ca iti da like pe facebook nu inseamna ca e mort dupa tine, dar nici e esti o persoana cu adevarat indiferenta pentru el. Oricum singura iti vei da seama daca simte ceva pentru tine sau nu! Succes!

| elynutzu a răspuns (pentru Danapiandi):

Nu prea vreau sa port discutii cu el, pentru ca am facut asta inainte si il cam deranjaustraight face...as vrea sa ractioneze el cumva, avand in vedere ca voi intra la liceu si il voi vedea zilnic pe coridor!