| butterfly2013 a întrebat:

Fetelor, a incercat cineva produsul CLEARSKIN de la AVON?

8 răspunsuri:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Nu am incercat, da ti-as recomanda mai bine produse farmaceutice.Eu folosesc pe langa altele Zinetyt.E foarte bun si functioneaza.Si am mult mai mare incredere in asta deoarece mi-au recomandat multi, inclusif dermatologul.Incearca si u.:*:*

| thefirstangel a răspuns:

Da...eu le incerc! 1

sunt bune adica la mine merg(s cele d cosuri si cele d scos punctele negre)...eu m dau dimineata si seara cu lotiune si doar seara imi pun o masca(intr-o seara pentru pcte negre intr-o seara pentru cosuri) iar apoi m spal cu gel tot la fel ca si cu masca.

funda?

| Izzaabellaa a răspuns:

eu astept sa v ca l-am comandat

| alyna a răspuns:

Eu!
dar nu mi se pare ca a dat prea multe rezultate dar acum depinde si de ten!

| Teo306 a răspuns:

Da l-am incercat si eu...dar sincer nu prea a dat cine stie ce rezultate...dar acum depinde si de tipul de ten si de multe altele. Daca la mine nu a functionat asta nu inseamna ca nici la tine nu va functiona.

| Mmarryy a răspuns:

Nici la mine nu prea a dat roade.
Oricum pentru a vedea rezultatele unui produs trebuie sa il folosesti cum trebuie si o perioada mai mare de timp.
Si eu nu prea am rabdare...

| Anabelle_5756 a răspuns:

Da, am incercat si sunt foarte bune. Si chiar functioneaza nu precum altele pe care cheltuiesti o avere si nu iti fac nimic.

| mihaela31 a răspuns:

Da,sora mea,si i-au iesit si mai multe cosuri,nu sunt bune de nimic cele de la clearskin,avon solutions iar nu sunt bune,am avut eu toata gama,in afara de parfumuri,rimel,fond de ten, pudre, fard de ochi altceva nu comand.Parerea mea.