| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor am 2 intrebari pentru voi, asa din curiozitate...cand va taiati unghiile folositi unghiera sau foarfecuta?, si a doua, cand va epilati pe picioare, va epilati si pe fese? si inca una de fapt, va taiati pielita unghiei?

3 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Eu, folosesc unghiera, me epilez si pe fese si imi tai pielita unghiei (:.

| NoIdentity a răspuns:

Folosesc unghiera ma epilez sh pe fese sh imi tai sh pielita

| Anon352 a răspuns:

Deci cel mai eficienta este unghiera, ptc traie mult mai bine cu foarfeca este posibil sa alunece daca te epilezi pe fese o sa simti o durere mai tare si nu merita sa tai pielita ungheiwinking