| beko_4809 a întrebat:

Fetelor am si eu nevoie de sfaturi si sa ma ajutati si pe mine nu mai pot sufar mult prea mult am iubit si iubesc o fat dar aceasta m-a lasat intr-o saptamana nu mi-a dat un rasp de ce dar imi dau singur seama de ce eu vreau ca ea sa se intoarca inapoi mi-a zis ca se va intoarce inpoi la mine dar pana atunci trebuie sami rep greselile ideea e ca ziceti-mi si ce sa fac cum s-o fac sa se intoarca la mine

3 răspunsuri:
| miaonici a răspuns:

Depinde cu ce ai gresit fata de ea.
- daca ai gresi tu du-te si cerei iertare
-daca nu. insemna k nu esti cum sa asteptat ea sa fii

si mie mi-a placut un baiat.pe care nu il cunosteam si dupa ce la cunoscut mia displacut total
intreab-o ce nu-i place la tine.

daca nu iti zice nimic inseamna ca s-a jucat cu tine.

| beko_4809 explică (pentru miaonici):

Asta cred si eu ca s-a jucat cu sentimentele mele nu vrea sam zica cei place si ce nu-i place am priinso deduoa ori cu 2 baieti diferiti nu stiu ce sa mai cred

| Misterryo a răspuns:

Nu te merita!