| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati cunoscut vreun baiat in club? are rost sa te duci acolo? (ma refer aici daca o sa fii abordata de vreun baiat)

3 răspunsuri:
| ØverTheRainbøw a răspuns:

Depinde, iti plac barbatii cu ceafa lata?

| alexandru04 a răspuns:

Dacă vrei sa fii abordată de cineva cu siguranță vei fi.Dar gandeste-te ca o sa fii păcălita imediat..Nu înțeleg de ce vrei așa ceva. poare ca ești dornica de a face dragoste și nu găsești pe 1 sa te bage în seama..ca sa o poți face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca esti troll sau nu, daca nu esti, atunci clar esti proasta, dar totusi iti raspund:
Da, in club te vor aborda o gramada de baieti, mai ales aflati sub influenta lui Bachus, iar intentiile lor cred ca le poti deduce si singura. In locul tau(daca chiar e adevarat tot ce scrii pe aici in ultimele zile), as merge la un psiholog, disperarea ta nu duce spre nimic bun.