| Anduciu a întrebat:

Fetelor, ati trecut vreodata pe langa niste cocalari care au incercat sa va agate cu fragmente din manele sau cu "replici de agatat"?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de cate ori laughing).
Dar cine ii baga in seama?
Da sa vezi ce dicatie pe unu laughing)
El : Hai sauta'ma si in brate strange'ma, tu esti unicata cea mai dulce fata kiss.
Eu : Tu chiar vrei sa ramai fara mostenitoribatting eyelashes? [ si plec laughing ]

14 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Da mi s-a intamplatlaughingd fiecare data cand vad baieti d genul asat imi vine in minte urmatorul text:am vrajeala necesara pentru orice domnisoara.laughingcam asta cred ei despre ei insisi, insa realitatea este altalaughing

| yellowalien a răspuns:

Mda, una dintre replici (pe care mi-o mai amintesc) suna ceva de genul: "Fata cat e ceasul? Vreau sa stiu ora la care m-am indragostit!" laughing)

| Marii a răspuns:

Da, de multe ori, dar nu le dau atentie. happy

| Anduciu explică:

Si mie mi s-a intamplat de mai multe ori.
Odata ma plimbam pe bulevard cu niste fete si a inceput unul de pe o banca:"te iubesc la disperareee!"
Sau eram in centru cu cativa colegi si au trecut 2 cocalari pe langa noi, iar unul dintre ei l-a impins pe celalalt spre minerolling on the floorDesigur ca m-a lovitbatting eyelashes
Alta data eram in centru si au trecut pe langa noi doi cocalari si o pitipoanca. Unul dintre cocalari se uita insistent la mine, iar celalalt i-a zis:"Ce-ai, ma? Tu te uiti la alea?!". Asta nu prea a fost tentativa de agatat, dar a fost penibillaughing

| Angiutssa a răspuns:

DaalaughingIeri mergeam prin centru si aveam 3 lalele in mana(era ziua unei profe). Eram cu inca 2 fete(printre care si tulaughing)si ne indreptam spre mall.La trecerea de pietoni, vin 5 cocalari spre noi.Incepe unu':"te iubesc, te iubesc, te iubesc." si ceva cu lalelele tale, fata da-mi si mie o lalea, ce frumoasa esti, etc.laughingLa intoarcere, alt grup de cocalari cu acelasi gen de replici:"fata, imi dai si mie o lalea? da' ce frumoase sunteti"laughing

| alexutza_1725 a răspuns:

Da.astateam pe o banca cu niste prietene. eu stateam la margine. vine unu` si se aseaza langa minte si imi zice: "ai cumva o harta? pentru ca m-am pierdut in ochii tai"laughing am inceput sa rad si am zis du`te incolo ma! si el: "toate pozele cu tine am sa le rup... " nu mai tin minte de aicilaughing

| Gipsy a răspuns:

Da.Eram odata in par cu fetele si trece unu, era cu prietenu` lui care era pe bicicleta.Si cand ne intanlim(app nu-l mai vazusem in viata mea laughingse da mai in spre mine si imi face:"Muah". Si eu ii zic"Ce ai ma baiatule". Si dupa aia el zice"Pozaaa". si eu ma uit in spate.si isi lasae pantalonii in jos.

Ala chir cred ca era cocalar.

| believe a răspuns:

Da, replicile de genu,, waw cw domnisoara", sau,, poate facem cunostinta, mergem la o cafea". sint foarte des intilnite!

| Just kidding a răspuns:

Uaiiiiii laughing si inca de cate ori! da cine-i baga in seama? :-s eram cu 4 fete si in spatele nostru erau vreo 7 baietii, la care unu: "ni ba ce cur bun are asta fa-i o poza" si nici una nu ne-am intors laughing, da tot auzeam ca facea poze oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| usernamealy a răspuns:

Daalaughing

| usernamealy a răspuns:

Era unu de vreo 13 ani si imi zice replica aia din hannah montana esti cumva din waikiki pentru ca te cheama kikilaughing sau ceva d genulaughing

| gaabitaa95 a răspuns:

O da, ma plimbam pe strada cu o amica, si era un grup de cocalari, si cum ocupau tot trotuaru am incercat sa trecem printre ei si nu ne lasau sa trecem laughingsi le-am zis "ba lasati-ne sa trecem, pe langa faptul ca ocupati tot trotuarul mai sunteti si nestimtiti"si ne-au inconjurat si nu ne mai lasau nici inapoi nici inainte.si au incpeut "fata lasi un Id.numar de telefon ceva"eu :"o las pe MATA " si ne-am impis in unu sa se dea si am plecat. laughing rolling on the floor

| dcsdkndks a răspuns:

Nu-l mai stii ba pe ala cu
imi bag benzina de 48 de milioane la motocicleta
rolling on the floor ala din parc
de acu' doua veri
ai uitat de el. ma, ma, ma