| Pitbullllll a întrebat:

Fetelor care ar fi baiatul ideal pentru voi adica cum sa arate? Si baieti care ar fi fata ideala pentru voi?

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Pitica, slaba, simpatica, timida, putin amuzanta, matura la minte dar cu comportament de copila, sa nu fie incapatanata si sa renunte la obsesia aia de a avea mereu dreptate. happy

| CleanHeart a răspuns:

In primul rand ma uit la caracter, imi plac baietii foarte vorbareti si calculati, aspectul fizic nu prea conteaza, mai mult cu inaltimea am eu treaba, sa nu fie prea inalt pentru ca eu is pitica happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urata si desteapta

| Victor453 a răspuns:

Sa fie o fata simpla, vorbareata, amuzanta, intelegatoare si desteapta. Frumusetea pentru mine nu prea conteaza, important sa fie fie un om bun si cu suflet, ca te va sustine in orice

Răspuns utilizator avertizat
| tpujan a răspuns:

Sa nu fie materialista