| LittleLady a întrebat:

Fetelor care este cea mai buna marca pentru vopseaua de par?

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde...pt blond ar fi Palette sau Garnier, pentru brunet Garnier, iar pentru roscat L'oreal.Bineinteles ca cele mai bune sunt cele profesionale(wella, londa profesional), dar eu ti-am spus dintre cele care se gasesc in comert.

| LittleLady explică (pentru Bondarel99):

Deci pentru parul castaniu ar merge tot Garnier?

| Bondarel99 a răspuns (pentru LittleLady):

In general Garnier e foarte buna si cea mai potrivita pentru orice nuanta.

| LittleLady explică (pentru Bondarel99):

Si cat costa?

| Bondarel99 a răspuns (pentru LittleLady):

In jur de 10 lei

| LittleLady explică (pentru Bondarel99):

OK.Multumesc mult de ajutor! te pup

| 9988 a răspuns:

Acum cea mai buna nu iti pot garanta dar mama mea a incercat toate firmele. si din magazine si din cataloage ( avon, lady's etc ) si este cea mai multumita de Garnier deoarece nu ii cade asa de tare parul. are o culoare puternica si dureaza 6 saptamani la ea ( p.s. ea se spala tot la 2 zile )! acum ramane la atitudinea ta!

| sparky34 a răspuns:

Prietena mea foloseste garnier