| คиค a întrebat:

Fetelor, care va "pricepeti" la comportamentul baietilor?
Intreb deoarece am o problema si vreau sa trimit mesaj pe privat, nu sa o pun pe site. Cine ma ajuta primeste fundita idea!

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

De ce nu postezi intrebarea pe site? de ce iti este rusine? te vom ajuta cu ce putem!

| LoveForShania a răspuns:

Pai, cred ca te pot ajuta. Am niste raspunsuri mai nebune, dar ma pricep la dragoste.
@perfektlover... nu vreau sa te critic, sau sa crezi ca am ceva cu tine. dar, baietii sunt diferiti! big grin
Te pot ajuta big grin

| Ramonaaaa a răspuns:

Daca vrei imi poti trimite mesaje.Baietii sunt doar niste specimene fara creier, comportamentul lor depinde de baiathappy. Dar te pot ajuta cu siguranta!

| buburuzaucigasa a răspuns:

Poti sa imi trimiti mesaje si mie.

| KeepCalm a răspuns:

De ce anume ai nevoie? comportamenul baietilor este usor de descifratoh go onhappy

| pisicuta510_9235 a răspuns:

Sa vedemm`...
Trimitee intrebarea`batting eyelashes

| Anda_5897 a răspuns:

Deci...baietii se gandesc numai la prostii. le plac fetele mult si le place sa se bage in seama si sa se laude atat in prezenta fetelor, cat si in cea a celorlalti baieti. un baiat nu e intodeauna ceea ce pare, asa ca ai grija. aparentele inseala mereu! happy

| luyzyyk a răspuns:

Buna...stiu ca c sop eu acum n are nici o legatura cu intrebarea da` m ai intrebat cum mi se pare justin bieberbig grinji mi se pare super.asa acum revenim la intrebare...comportamentul baietilor. e de multe feluri depinde cu ce baietii umbla sau.cum ti se pare tie.depinde de uh:*:*:*