| ovidiu15 a întrebat:

Fetelor,ce apreciati la un baiat?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai in primul rand caracterul.Sa fie sincer, de incredere, respectuos, sa stie sa dea si sa primeasca cate putin din toate aceste calitati.Probabil ca asta isi doresc mai toate fetele de la un baiat,iar apoi,bineinteles, sa arate cat de cat bine, dar, oricum, aspectul fizic nu este intocmai cel mai important criteriu in alegerea unui prietenwinking.O zi buna!

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sinceritatea, respectul şi încrederea.

| ℓαυяα a răspuns:

Sinceritatea, fidelitatea, respectul si simtul umorului

| Lora1 a răspuns:

Mhhh...pai sa fie sincer si sa iubeasca o fata dupa caracter nu dupa cum arata!

| ovidiu15 explică:

Aha.....intreb asta pentru ca cel mai bun prieten al meu se poarta cu fetele parca sunt animale....si totusi fetele alearga dupa el!