| Maria_3931 a întrebat:

Fetelor ce ati face daca pentru o zi v-ati transforma intr-un baiat si baietilor ce ati face daca pentru o zi v-ati transforma intr-o fata? astept raspunsuri xoxo A

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Wow silvia dar ce curioasa esti...laughing
Daca m-as transforma in fata...hmm...
-m-as da la fete sa ma creada o ciudata...sa vedem atunci cine e bi sau nu...big grin
-as fi curios de ce se duc fetele cate 5 la baie... oare au ceva ''ascuns''?
-as agata un batranel milionar, l-as pune sa faca un testament pe numele meu de baiat, l-as omori apoi m-as tranforma iar in baiat...sa-mi revendic mostenirea rolling on the floor
-Si as traii fericit pana la adanci batraneti...laughing

24 răspunsuri:
| inna a răspuns:

M as purta ca un adevarat magar...asa cum se poarte un baiat laughing. As agata fete, as bea bere.

| Silvia a răspuns:

Mi-as face labarolling on the floor. Si m-as bucura sa fac pipi de suslaughing.

| Minty a răspuns:

Am vazut un film in care o fata se transforma in baiat si baiatul in fata
se numeste ''puicuta cu cocosel''

eu daca as fii baiat as afla toate secretele baietilor

| dulc3'maria a răspuns:

Daca pentru o zi as fii baiat as vrea vad cum decurge o conversatie intr-un grup de baieti, poate m-as pune subiect de discutie, doar ca sa le aflu parerea despre adevarata eu(inainte de transformare)... i-as intreba sa vad ce pareri au ei despre anumite lucruri (cum ar fi sex, viata, dragoste, iubire) ca sa vad care sunt adevaratele lucruri si valori care conteaza pentru ei cu adevarat. as incerca sa ii inteleg mai bine sau daca nu i-as face sa inteleaga fetele mai bine...Sunt multe de facut.mai ales ca este doar pentru o saptamana, probabil tot ce-mi trece prin cap!

| demonangel37 a răspuns:

Viata o traiesti atunci cum vrei tu. dar ce ti s-a intamplat? si nu sti ce sa faci?

| nathalie a răspuns:

Sincer mi-ar place sa fiu baiat pentru o zihappychira sunt curioasa cum ar fi:X

| Butsilee a răspuns:

Sincer thinking nu stiu straight facepoate doar sa stau in fata televizorului la meci si sa vad unde intra atatea beri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as cupla cu mine. laughing

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Buna intrebarealaughing eu m`as imbata mangalaughing si m`as prta ca un mitocanlaughing cu aocazia asta l`am intrebat si pe tata si mi-a spus ca daca ar fi femeie pentru o zi el si-a face unghiile rolling on the floorrolling on the floor

| broscutsaaa a răspuns:

Pai. daca mi-as schimba si gandirea, probabil as trece pe o foaie, sau in gand... ce gandesc baietii laughing...
Chiar sunt curioasahee hee

| HaChick a răspuns:

Imi place ca niciun baiat nu ar vrea sa fie fata, oare de ce? Toate motivele pentru care ati vrea voi (fetele) sa fiti BAIAT, se refera la sex, autocunoastere si niste chestii porcoase (am ramas socat cand am citit unele raspunsuri laughing ). Oare de ce niciuna nu vrea sa fie sexul puternic ca sa vada cum e cand te poti baza si fizic si psihic pe PROPRIILE FORTE? Probabil din acelasi motiv pentru care nu se prea gaseste baiat care sa-si doreasca sa fie fata. Daca ar fi sa fie vreunul, probabil s-ar folosi de "forta feminina" ca sa "su."stranga bani pentru masina, vila si piscina in CENTRAL si apoi dupa ce s-ar transforma la loc, si-ar face o spalare stomacala si ar trai fericit pana la adanci batraneti big grin
Deci, ca sa ramanem la vulgaritatea impusa de fete, uite de asta am vrea noi baietii sa fim fete, apreciem stomacul vostru puternic, SUGErez exemplul Monicai Columbeanu!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! super intrebare! aaa cate si cate nu as face., prima data as batea toate fetele si toti baietii care ma enerveaza, m-as face manga, as incerca sa cant sa vad vocea, si as incerca o relatie cu o fatawinkingwinking unde as da tot ce e mai bun din mine si as arata baietilor cum se comporta cu o fatawinkingwinkingwinking

| roox a răspuns:

Ahh...
ce n'aş face!=p~
1. m'aş purta ca un măgar
2. aş fuma şi aş bea
etc...

| St!L a răspuns:

Sa fii fata e foarte greu de aceea prefer sa raman baiatbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| ellenutzza a răspuns:

Mi-as cumpara un skateboar si as cauta cel mai tare parc de skate, as sta cu baietii si... nu stiu, m`as uita dp fete credtongue

| butterfly95 a răspuns:

Exact ca Silvialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu probabil ca as agata fete, cred ca as bea non-stop, as face pipi la gard.rolling on the floor)
Cred ca mi-as dori sa fiu pentru o zi baiatbig grin

| dd9em4 a răspuns:

Sincer as petrece ziua cu baietii oriunde si as asculta atentie remarcile ce le aduc fetelor pentru a invata cum sa le fiu pe plac si sa corectez posibile greselibig grin. Oricat de profi ai fii tot exista ceva de bagat de seama in lumea lorlaughing.

| kanajambe a răspuns:

1m-as uita 1 ora la scula mea
2as iesi cu baietii la o bere sa ii conving ca eu is Loreta, nu Lorianlaughing
3m-as da la unele fete, prietene de-ale mele.de ce nu?!laughing
4incerc sa experimentez ceva daca tot se scurge Ziua magica, si as incerca sa 'incerc'o fata, cu spiritul meu de barbat atragator
5.astea-s doar SFuri.as astepta sa primim toti "stupid"la raspunsurile noastre pentru ca intrebarea nu e una asa de 'REALA'.

| Aly07 a răspuns:

A-si uita ca m-am trans. in fata si a-si intra in baie la baieti rolling on the floor.

| Aly07 a răspuns:

Scz pentru. greseli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face ot posibil ca sa nu ma port cum se poarta ei baietii ca niste porci!