| andrada a întrebat:

Fetelor ce ati face daca pentru o zi v-ati transforma intr-un baiat si baietilor ce ati face daca pentru o zi v-ati transforma intr-o fata? astept raspunsuri
P. S. folositiva imaginatia

Răspuns Câştigător
| Nordic a răspuns:

Daca ai sti de cate ori mi-am pus intrebarea astalaughing Hmm, ce as face? mi-as suna prietenii, cred, sau nu. Dumnezeule e greubig grin Cred ca mai intai m-as uita sa vad cum arat. Sau nu, sa fim seriosi. Daca s-ar intampla chestia asta as lua-o razna si as plange 13 zile. E greu sa spun ca as incerca sa ma adaptez.

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Cloe,n-ai somn?
Dacă aș fi fată o zi...thinking
Dacă aș fi fată o zi, aș dormi toată ziua.

| olijertiu a răspuns:

Daca m-as transforma in baiat as dori in primul rand sa ma imbrac la moda ( nu moda cocalarilor ) si sa arat bine, iar mai apoi sa fiu un om normal, caci la urma urmei nu sunt decat putine diferente intre lucrurile pe care le-ar putea face un baiar sau o fata.

| Pitic a răspuns:

M-as dezvraca si m-as duce in fata oglinzii si m-as uita cum aratlaughing))
apoi as merge la agatatrolling on the floor
si m-as uita dupa fete sa vad ce simt baietii cand vad o fata frumoasa
atat

| andrada explică:

@NoChanceForUs nu nu am tongue

| FlyingSoul a răspuns:

Stiu sigur ce as face : as intra in grupul de fete din sat si as incerca sa vad ce defecte as avea (din punctul lor de vedere) ca baiat. Asa as putea sa fiu mai pe plac lor, indreptandu-mi defectele.