| pheonix_2617 a întrebat:

Fetelor ce gen de baieti preferati? din toate punctele de vedere? Mai pe scurt CUM AR FI BAIATUL POTRIVIT PENTRU TINE?(k mersi)

Răspuns Câştigător
| Gabrielaaaa a răspuns:

Cred ca nu exista baiatul perfect pe care il descrii si spui ca numai genul ala de baietii iti plac! Mi-au placut baieti si blonzi cu ochii albastrii, caprui, verzi si bruneti tot la fel! Deci cel mai mult conteaza sa iti placa ca persoana si sa fie pe gustul tau! Adica totul depinde daca baiatul respectiv are ''acel ceva'' care sa o atraga pe aceea fata.Totul depinde de felul in care te porti! P.S:Si aspectul fizic este foarte important pentru fete, nu uita ca prima impresie conteaza chiar daca cateodata aparentele inseala! Sper ca te-am ajutat!