| ForeverWarrior a întrebat:

Fetelor ce parere aveti de baietii cu urechi clapauge?

Răspuns Câştigător
| cretzulina22 a răspuns:

Frumusetea interioara conteaza cel mai mult, nu lungimea urechilor!

4 răspunsuri:
| ruxandra1 a răspuns:

Buna aligator! Eu cred despre baietii cu urechi clapauge ca sunt o fire sensibila,calma, ascultatoare, caracterizati direct ...nu stiu prea multe ca nu am avut de a face, O zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai adevarul e ca intr-adevar cand vezi un baiat cu urechi clapauge te indeparteaza un pic insa nu conteaza doar furmusetea exterioara ci si interioara ins acel mai mult comportamentul.

| madryan a răspuns:

Treaba sta in felu` urmator:mi-am facut cont doar pentru a da un reply la aceasta intrebare, cu toate ca este adresata fetelor.Btw cine ma poate opri sa nu raspund? Aaa ideea de baza din start este ca toti suntem afectati de acest defect, inclusiv si eu, care daca incep sa o ard ca nu domle ca eu sunt nu stiu cum, daca am ajuns in acest topic, inseamna ca macar ma intereseaza.Intr-adevar, nu`s complexat, muncesc sunt la facultate si mai mult de cativa ani o ard asa mai docil, mai cultivat pentru ca imi place foarte mult ceea ce studiez si in plus studiez aproape orice misca pe langa mine.In trecut am avut si vreo 2 prietene in decursul liceului, asa ca se poate nenewinkingmai bine intrebai ce parere vreti sa aveti despre noi astia cu defectu` asta ca sa o ardem incognito de causa.Ia gandeste-te matale daca nu aveai o mana? Ce mai faceai? In fine daca mai vrei(vreti) o mai ardem pe acest subiecthappy

| ForeverWarrior explică (pentru madryan):

Sal.Ma uitam prin arhiva mea si acum ti-am revazut raspunzul poti sa ma ajuti cu niste sfaturi.M-am schimbat mult de cand am pus intrebarea asta dar mai am de lucrat la incredere de zine si mai vreau sa te intreb una alta e ok?