| CяﻵsŁﻵηε a întrebat:

Fetelor. ce sa ii fac cadou prietenei mele cele mai bune? isi face majoratul duminika, si sunt invitata, si nu stiu ce sa ii fac cadou.niste idei avetitongue? multumesc

5 răspunsuri:
| LoveIsForFree a răspuns:

Paai.cel mai bine ar' fi sa o intrebi personalbig grin.

| ch0c0latemix a răspuns:

Io zic ca ar fi fain un lantisor sau o bratara de aursmug

| PTL a răspuns:

Daca ai destui Bani happy
Cumparai un lantisor din aur happy.
Poti sa'i faci cadou un inel care poate scrie "bff" [ bff = best friend forever = prieteni pentru todeaunalove struck]
atatea sti thinking
sau poti s'o intrebi personal ce'si doreste:*

| BlackPuma a răspuns:

Ar fi dragut sa ii cadou faci un lantisor de argint(anul acesta se poarta argintul)cu initiala prenumelui sau. Sper ca te-am ajutat.

| byy a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi un lantisor de argint sau un inel de argintwinkingsau ceva de imbracat:un tricou, o rochita. sper ca ti-am fost de ajutor happy