| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce trebuie sa faca un baiat ca sa va atraga? sa va indragostiti de el? ce calitati trebuie sa aiba? {o intrebare cam prosteasca da...}

3 răspunsuri:
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

In primul rand, pentru a impresiona o fata trebuie sa fii tu insuti. Daca incerci sa pari ceea ce nu esti s-ar putea sa nu iti iasa tocmai ce voiai. Oricum, depinde si ce fel de fata vrei sa impresionezi.In opinia mea, detaliile sunt primele care ies in evidenta: daca mansetele si gulerul sunt imaculate, daca unghiile sunt ingrijite, daca parul este aranjat si daca mai si te dai cu un parfum de calitate, atunci garantat devine interesata de tine.Nu incerca replici de agatat pentru ca de cele mai multe ori, pici de fraier(desi nu strica cate o fraza cu ajutorul careia sa le inchizi gura catorva idioti daca sunt prin preajma, chiar daca e luata de pe net o sa o amuze pe tipa respectiva). Ar trebui sa intre in planul de joc si zambetul dulce si privirea patrunzatoare pentru ca asa, nu ai cum sa esuezi. Dar cel mai important, e sa nu pari obsedat.

Eu sper ca te-am ajutat. O seara buna!

| Rose9 a răspuns:

Ar trebui sa fii tu insuti. Desi majoritatea baietilor sunt niste nesimtiti, cred ca tu nu esti asa din moment ce te intereseaza ce parere au cei din jur despre tine.

Ar trebui sa fii deschis, politicos, sa o faci sa se simta bine in preajma ta.

Daca te gandesti la o fata anume, incearca sa ii zambesti dulce, sa vorbesti cu ea deschis. Mai ales daca fata da semne ca si ea te place cat de putin, incearca sa o cunosti mai bine si apoi poate iese ceva frumos.batting eyelashes

Dar daca nu reusesti, nu renunta. Viata e scurta si merita traita.winking

| ssssssss a răspuns:

Daca are ochii negri. si e ok in legatura cu igiena. e BAIATUL PERFECT!:Xxx