| Comeandtellmesomething a întrebat:

Fetelor...cum a fost prima data, prima zi in care v-a venit menstruatia >:, ce ati facut? V-ati speriat?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da mi-amintesclaughing tocmai iesisem din spital cu vreo 2/3 zile in urma si cand m-am dus la wc am observat prima data am fost un pic speriata insa cu timpul m-am calmat si m-am obisnuithappy

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

De obicei nu simpti cand iti vine, dar daca stii ce e accea nu te sperii, i-am spus mamei si altora (fete, femei). Nu fii speriata.

| Diana_7451 a răspuns:

Era intr-o sambata dimineata, si mama facea cu aspiratorul.
Eu am observat cand am fost la WC.
I-am zis mamei, si ea mi-a zis ce sa fac.

Asta-i tot.

Nu-ti fie frica.

Pa-pa

| Seiran a răspuns:

Lasă că-ţi vine şi ţie rândul, dudă.

Şi da, ştiu că eşti băiat.