| ionutzzz7878 a întrebat:

Fetelor... cum sa o fac pe iubita mea sa ma iubeasca si sa tina la mine si mai mult sau poate nu tine deloc dar daca ce cu mine cred ca tine macar putin de tot dar cum sa o "dau peste cap"happy... ce va innebuneste p voi si nu stiu ce sa zic. astept raspunsuri! big grin

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Fi un cavaler. Oferai flori!(cam scumpa big grin) fa'i poftele, gesturi romantice, fi sensibil, fa'o sa rada, sa se simta bine in prezenta ta, fi cel mai tare.
Fi in asa fel inca daca sunteti pe strada si trece pe langa voi un baiat frumos sa nu se uite la el amintindu'si ca are langa ea un cavaler.

Apropo ingrijeste'te corporal!

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Nu poti face pe cineva sa te iubeasca...
Poti doar sa o iubesti.si sa ii oferi tot ce ai mai bun in speranta ca iti va intoarce gestul
Iubeste ca sa fii iubit...