| sergiusel a întrebat:

Fetelor daca un băiat v-ar pune covorul roșu ( un material roșu improvizat că și covor ) la picioare în fața școlii sau undeva într-un loc public că în filme, cum ați reacționa?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

As calca pe el! laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ar fi un baiat necunoscut, as zambi si as intra in joc. Daca ar fi un baiat pe care il plac m-as bucura. Daca ar fi un baiat care incearca sa se dea la mine si covorul asta e doar o alta strategie de a ma cuceri desi eu nu il plac, nu mi-ar parea bine

| AndaAlexandra a răspuns:

Pai depinde cu ce scop