| EvelynnaAndra96 a întrebat:

Fetelor. dati-mi va rog frumos niste descrieri la poze sau statusuri, dar sa fie noi, sa nu contina injuraturi si sa nu aiba un aer de pitzi big grin
Dau funda! :*

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Dar de ce nu incerci sa iti folosesti imaginatia si sa compui tu niste astfel de descrieri care sa arate exact ceea ce simti tu in momentul respectiv?
Pe bune acum, nu ti se pare penibil sa vezi miliarde de poze pe site`urile de socializare sau la avatarele de la mess cu aceleasi descrieri idioate copy->paste de pe net?

| EvelynnaAndra96 explică:

De asta spuneam ca vreau sa fie noi si sa nu aiba aer de pitzi