| cata1angel a întrebat:

Fetelor genul meu de baiat este urmatorul brunet, ochii verzi, inalt, bine facut adica acum nu va imaginati ca plin de patratele si nu stiu cum de musculos de fapt nu imi plac de loc baietii care par ca o sa explodeze din minut in minut eu le zic steroid boy )) dar ma atrag foarte foarte tare baietii care au simtul umorului foarte bine dezvoltat si o atitudine de bad boy doar sti cum se zice fetelor cuminti le plac baietii rai de fapt astept taspunsuri multe multe cu dream boy-ul vostru )) a si vorba mea ca era sa uit va pupicesc de nu va vedeti))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te indragostesti inima ta nu tine seama de aceste lucruri.

5 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

M'ai prins, mam nascut pentru tine...

| cata1angel explică (pentru nesuferit):

)))))Te incadrezi perfect nu inseamna ca doamne doamne te-a facut pentru mine )) te pup

| nesuferit a răspuns (pentru cata1angel):

Am sa te caut, si am sa te rapesc laughing

| Kenex a răspuns:

Arrrrrolling on the floor) sunt exact genu tausmugnuma ca am ochii capruipuppy dog eyesiertare:O3=rolling on the floor

| Kenex a răspuns:

Dar te superi daca am si niste patratele?:O3 sau trebuie sa le dau josblushing