| BiddySustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Fetelor, in afara de NO-SPA, NUROFEN, voi ce mai luati pentru durerile de ciclu sad? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bea ceai de mușețel, o sticlă de apă caldă pe burtică dacă stai acasă, scobutil (tabletă), indometacin (supozitor), etc.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iau neosporin si imi trece in aprox 10-15 min e super tare! doar ca il gasesti numa in germania si costa vr 5 euro

| CookieMonster_6225 a răspuns:

IBALGIN. Este foarte bun. Ti-l recomand si te asigur ca va da rezultate.

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Daca te dor ovarele iti poti pune o sticluta calda pe burticahappy

| Simona a răspuns:

Ibalgin e foarte bun

| aniriiiiii a răspuns:

Eu iau ibalgin e foarte bun :*

| Ionela_6254 a răspuns:

Ibalgin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paduden

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Algocalmin, indometacin.si imi trece imediat... iar eu am niste dureri insuportabile. s din cate stiu eu la 15 ani nu ar trebui sa am asa thinking