| DoarEU_1902 a întrebat:

Fetelor inalte si slabe (cu picioare subtiri) le sta bine cu asa ceva?
http://shopping.flu.ro/......410575.jpg
Funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le sta nici rau dar ar fi mai bine fara tocuri. Daca sunt inalte cam nasol sa aiba si tocuri.Cat despre grosimea piciorului.e ok.

| XnameX a răspuns:

Si eu am picioare subtiri s m.am probat cu ceva de genu si aratam ca naiba adica mie una nu imi placea depinde si de tine poate esti un pic mai grasuta ca mine la piciaore sau poate iti place cum vine.