| DoarEU_1902 a întrebat:

Fetelor inalte si slabe (cu picioare subtiri) le sta bine cu asa ceva?
http://www.fashionshoes.ro/2289-10252-large/botine-de-da ma-beige-flame.jpg
Funda.

2 răspunsuri:
| kikita99 a răspuns:

Da de ce nu le-ar sta dar eu iti recomand cizmele stramte pe picir daca ai picioare subtiri te avantajaza mai mult

| anuryM a răspuns:

Si eu am 1.70 si sunt slaba pot sa iti zic despre mine ca nu port tocuri decat la ocazii speciale.cat despre tine daca prietenul tau e inalt sau nu neaparat poti sa porti tocuri ce marime vrei si cum vrei tu.pentru ca daca tie iti place parerea altora nu mai conteaza.moda ti-o faci tu singura nu trebuie sa copiezi tot ceea ce vezi.winkingsi eu cred ca ti-ar sta bine