| skilllet a întrebat:

Fetelor le plac baietii cu parul lung? Este vazut altfel un baiat ingrijit, cu parul lung, parfumat, haine de firma, etc? big grin

Răspuns Câştigător
| Katherine4078 a răspuns:

In general fetelor le plac baieti gen : Taylor Launter, robert pattinson sau frezele mai noi. Dar cel mai mult fetelor le place sa vorbesti despre ele sau despre un subiect comun care va place amandurora si sa se comporte frumos. Atunci l-as considera dupa mine un baiat destul de ok happy. Funda?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Buna.Depinde si de caracter.Degeaba esti ingrijit, haine de firma, parfumat si n-ai nimic in cap.Intradevar un baiat ingrijit este privit altfel decat ceilalti baietii, dar sa stii ca hainele de firma nu conteaza.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Depinde, nu toate fetele au acelasi gusturi. Mie de exmeplu nu imi plac baietii cu parul lung dar nici cei tunsi periuta. laughing Normal ca un baiat ingrijit este mai bine vazut in ochii unei fete decat cei nespalati(sau cei care fac baie o data pe saptamana). hainele conteaza pentru ca prima oara cand vezi un baiat te uiti la aspectul exterior si daca iti place ce vezi te gandesti sa intri in vorba cu el. dar nu trebuie neaparat sa fie de firma. Cred ca poti sa faci impresie daca esti aranjat si ingrijit si depinde foarte mult si de personalitatea ta.Bafta!

| Adinutza_7662 a răspuns:

Pey mie imi plac baietii cu par putin mai lung, gen justin bieber sau dylan sprouse, dar depinde cum iti sta big grin sau poti sa-ti faci o freza marfa :X creasta sau tepi dar acum depinde ce fel de fata iti place... daca este genul de fata care se ingrijeste mult si merge la mall poti sa-ti lasi parul mai lung dar daca ei ii place doar sa stea in scara blocului si sa asculte muzica creasta i-ar placea mai mult.
dar trebuie sa-ti stea bine. Poti incerca sa cauti coafor virtual pe google si sa incerci mai multe freze big grin succes

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Nu pentru mine nu big grin este superb asa doar sa aiba o personalitate happy

| Cookiee9712 a răspuns:

Mie nu`mi placstraight face

| Drinni a răspuns:

Mie una imi plac mai mult cei cu parul lung dar nu neingrijit. urasc un anumit tip de dread[daca are dread-uri] pentru ca face parul sa arate naspa dar in general baietii cu parul lung au ceva ce atrage toate felelerolling on the floor

| skilllet explică:

Eu nu ma referam la frizuri aranjate asa, zilnic. Ma referam la o un par lung, cam ca in genul lui Vlad, din Ilariant. [daca nu stiti cine e, uitati aici un videoclip cu ei: http://www.youtube.com/watch?v=Mnm3S5gWEu8 ]. e cel brunet, cu parul lung :D

Ce parere aveti despre acea freza + barba scurta?;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca fetelor nu le place baietii cu parul lung! acum e la moda cu creasta si cu pari scurt
papa