| ste23alex a întrebat:

Fetelor le plac baietii rai, sau buni?

7 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Fetelor de obicei le plac baietii rai, baietii 'buni' si mai ales cei care stiu sa se poarte cu o fata! Mie una imi place un 'bad boy' care sa fie gentleman cu o fata happy

| Lorena7712 a răspuns:

Mie imi plac baietii rai. big grin Acum, fiecare fata e cu gusturile ei.

| TonyTZu a răspuns:

Depinde gustoul lor fiecare om are gustul lui sti ce zic... happy

| sergii a răspuns:

Fetelor cuminti le plac baietii raii. Iar fetelor rele le plac baietii bunhappy, eu stiu dupa mine happy Eram genul de fata "rea" imi bateam joc de unu si de altul si am gasit un baiat bun:X:* si ne ubim fff multhappy... Funda?puppy dog eyes

| Roxaname a răspuns:

Unelor fete le plac baieti buni ca cred ca asa sunt dar ei inseala mai mult dar bad boy daca plac o fata pot fi adevarati cavaleri

| DuncaClaudiu a răspuns:

Depinde de fata.happy

| Maria2466 a răspuns:

Depinde.Mie imi plac cei rai