| Autumnleaves7 a întrebat:

Fetelor le place să li se vorbeasca urat?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde de fata. Unele da, altele nu.Acum conteaza si cum sunt invatate de mici happy

| drogh a răspuns:

Nu.Cum poti sa crezi ca unei fete ii place sa i se vorbeasca urat? Poate asa la niste glume sau la niste momente mai ''deosebite'' da, dar cu tot felul de injurii in niciun caz.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil intr-un mod mai pervers insa in niciun caz URAT! (si NU TUTUROR le plac chestiile astea -mai bine cunoaste persoanan inainte de a ince o conversatie care s-ar putea sfarsi prost...)

| Deliiiia a răspuns:

Nu, tie ti-ar placea sa ti se vorbeasca urat? Vezi, e acelasi lucru. Urat=neplacut.