| picior2012 a întrebat:

Fetelor nu le place daca ai mustata? Adica daca ai 17 ani si nu te barberesti 2 saptamani, fetelor nu le place cum arati, nu? big grintongue

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai acum daca nu ai barba deloc sau putina si ai in schimb mustata normal ca arata nasol
daca ai si barba poti opta pentru un look dar daca ai decat mustata e aiurea

4 răspunsuri:
| irrumator30 a răspuns:

Eu m-am barbierit prima data la 19 ani. De ce va grabiti sa barbieriti, ca cu timpul barba se inaspreste.

| XXPysykkLove a răspuns:

Mie una nu-mi plac baieti cu mustaţa

| Lette a răspuns:

Nu,mie personal chiar imi plac baietii mai nebarbieritilaughing. Chiar am avut o discutie cu cateva prietene pe tema asta si eram singura din grup de parere ca cei nebarbieriti sunt mai draguti.Mi se par mai masculini si mai maturi.Tu faci cum iti place si cum iti sta bine

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Logic ca nu le place mustata daca pe restul fetei nu prea ai par, eu am barba completa tunsa scurt, acum depinde ce te avantajeaza