| NoMusicNoLife24 a întrebat:

Fetelor. o intrebare pentru voi.Cum ati reusit sa uitati un baiat? Ca si eu vreau sa uit un baiat

Răspuns Câştigător
| SunshineLove a răspuns:

Sincer.ink nu am reusit sa o fac sad incerc de asa mult timp dar, el chiar mi-a sucit mintile, desi il vad in fiecare zi cu alta, ceea ce ma doare ff tare crying stiu ca in situatia mea nu prea pot sa dau sfaturi, dar eu cred ca singurul mod prin care poti uita un baiat, este sa iesi cu prietenii, si eventual sa iti gasesti un alt baiat (chiar daca e greu), care sa te aprecieze asa cum esti...:-

5 răspunsuri:
| MariA00 a răspuns:

Eu ma gandeam la oricare baiat in afara de el apoi mi-am gasit alt iubit, a trecut o perioada...si...l-am uitat.

| Madda a răspuns:

Am gasit pe altcinevabatting eyelashes

| OanaBoni a răspuns:

Nu stiu nu mi s`a intamplat

| Sim95 a răspuns:

Iesi cu prietenii, distreaza-te, cauta-ti altul.

| Patry48485 a răspuns:

Da...stiu cum iicrying