| 0PopaPorno a întrebat:

Fetelor,pe voi ce va atrage la baieti?

3 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Depinde de personalitatea fetei.Pe unele pur şi simplu pe atrage aspectul...Pe alte fete, un băiat cu personalitate plăcută, amuzant, nici pe departe perfect, care este el însuşi.

| Gabitzzza a răspuns:

Ingenioasa intrebare... Hmm pe mine ma atrag multe lucruri, si sincer primul este felul in care arata pentru ca sincer nu ar avea cum sa ma atraga un baiat urat. apoi cel mai mult sunt atrasa de personalitatea tipului respectiv, pentru ca eu una tin foarte mult la acest lucru. Ca trasaturi fizice pe primul loc sunt ochii, felul in care vprbeste, felul in care rade, felul in care saruta, felul in care intelege, felul in care minte pentru ca sa nu uitam noi fetele daca suntem putin destepte ne puteam da seama cu usurinta daca suntem mintite mai ales daca mai si cunoastem persoana respectiva. Iar la trasaturi morale sunt atrasa de sinceritatea lor, de grija, de felul in care iubesc... Sunt multe de tot. Stiu ca am gresit in comentariu pentru ca nu toate se pot incadra la trasaturi morale si fizice, ma scuzi, dar imi e foarte somn laughing

| SunnyDay79 a răspuns:

Sinceritatea