| CandyHearts a întrebat:

Fetelor si baietilor...cum ati prefera ca iubita/iubitul sa fie atat fizic cat si din punct de vedere al calitatilor sa spun asa? sunt curioasalaughing

1 răspuns:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Fizic,sa nu fie uratel, dar nici printul din povesti.Nu trebuie neaparat sa fie bine-facut,dar nici gras exagerat,tot ce conteaza e sa fie ingrijit. Iar psihic, trebuie sa fie inteligent, sa am ce vorbi cu el.Si daca se poate sa aiba cel putin un lucru la care sa ne asemanam.
Cam asta ar fi.