| Kiddy1998 a întrebat:

Fetelor va plac baieti putin mai tupeisti? (nu exagerat happy ) sunt un baiat de 15 ani si sunt putin mai timid credeti ca ar fi bine sa fiu putin mai tupeist cu o fata? De exemplu sunt putin rusinos cand sunt in preajma unei fete si imi pierd cuvintele crying( Ce ar trebui sa fac? (pana acum nu am avut prietenahappy ) I-am zis unui coleg ca n-am prietena si se mira de parca nu o mai auzit asta straight face DEci ce ar trebui sa fac? Ar trebui sa ma bag mai mult in vorba cu o fata si sa nu am emoti? Ce ar trebui sa-i zic? Va rog frumos sa ma ajutati happy (rog seriozitate si cat mai multe raspunsuri ) Va multumesc :* :* :* :*

3 răspunsuri:
| Lavi2002 a răspuns:

Da ar trebui sa fii mai tupeist si sa ai sarm

| LovelyKitty2 a răspuns:

Da, ai incredere in tine happy.

| Niko0o29 a răspuns:

Ai incredere in tine. Tupeist cu o fata hmm... depinde ce intelegi tu prin tupeist. SA fii rusinos nu e un lucru foarte rau deoarece un rusinos vorbeste, se comporta mai frumos cu o fata decat un tupeist.
Parerea mea e sa fi tu insati si asta e tot ce conteaza :*