| AtateaConditii a întrebat:

Fetelor va uitati la telenovele? Va plac? happy

Răspuns Câştigător
| Florentinalory a răspuns:

Da eu urmaresc multe telenovele pe acasa: Dragoste si lupta, Patimile inimii, preferata mea este abisul pasiunii pacat ca se termina... Dar am urmarit si Eva luna, triumful dragostei, forta destinului, Emperatriz si refugiul.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Deocamdata nu ma uit

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Nu stiu de ce, dar nu le pot suporta pe cele de pe acasa. Unul singur mi-a placut:"Cameleones", in rest imi plac serialele indiene si cele turcesti, si mai era unul coreean cred.

| Alisa04 a răspuns:

Da love struck mai ales cele indiene :X de pe National tv.:X le ador :X tu la ce telenovele te uiti? smug