| zickuo a întrebat:

Fetelor, voi cam cat de mult preferati aspectul unui baiat. Adica, cat de mult va influenteaza de exemplu : abdomenul unui baiat?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu am cautat niciodata patratelele, dar nici vreo fana a burtilor mari nu sunt. Deci un om normal este perfect. happy

2 răspunsuri:
| UPCTest a răspuns:

Nu cred ca le atrage asa de mult abdomenul, am inceput in urma cu natural body building si am ajuns la niste rezultate foarte bune, inaltimea 1, 70, 65kg (definit) si cu biceps 40cm(definit).
Intreband cu putin timp in urma o prietena, "Ce iti place la un baiat/barbat" a raspuns "Mintea". Poti sa uiti abdomenul, o persoana o sa te placa pentru caracter... abdomenul va disparea in timp dar caracterul o sa ramana.

| fadnox a răspuns:

Asa e, pe frigul asta eu chiar vad prin subele flacailor cate patratele si cate hectare de par ascund...