| TheOriginalUser:) a întrebat:

Fetelor voi cum va imbracati?hee heetocmai mi-a zis cineva ca arat ca si cum as asculta manele (pitzipoanca)dar eu nu ascult din contra rapp sau house din asteabig grinazi mi-am pus niste cercei dinaia mai marisori si au sarit toti in susstraight facenu mai stiu cu ce sa ma imbrac ideibatting eyelashes? funditakiss

Răspuns Câştigător
| Michisor a răspuns:

Hmm pai niste tenesii sa zic alb cu negru sau gri cu roz :d si blugii de aia cu turbig grin ma ales daca esti ianlta ti-ar sta si bine si cu un maieu sau u tricau mai tramt dar lung cu ceva colorat sau simplu big grinbatting eyelashes + daca asculti rapp sau alte din astea gen eu big grin salut bun venit in lumea fetelor rapp laughing asa puneti un bling -bling si asculta rapp'ul la maxim sa nu mai zica lumea ca esti pitipoancastraight face sper sa fie de folos big grin

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

House, manele, tot aia oh go on

| Didw a răspuns:

Buna big hug
Eu ma imbrac in blugi negru cu tricou sau bluza si cu conversi. Asa imi place mie si mai ales, ma simt bine!
Bye, bye kiss

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Dar aia care asculta manele cum se imbraca ca asa am si eu niste prietenii si nu se imbreaca deosebit de ceilalti...Probabil iti statea bine si celorlalti le era ciuda pe tine.

| Mixed a răspuns:

Buna
eu sunt stilul ala. blugi pana, un maieu, si o camasa din aia larga deasupra sau un hanorac :)
papuci. tenisi :) sunt viata mea, ceva gen
http://static.blogo.it/pinkblog/ConverseAllStar_02.jpg

| wanda a răspuns:

Da lasa-i sa sara pana dau cu capul de tavan

care e problema lor cum te imbraci tu?

nu ii mai baga in seama... poate sunt gelosi

| TheOriginalUser:) explică:

Stiam si eu de ilotti de acolo imi luam si eu inaintebig grinsunt de proasta calitate:dtongue

| silver19 a răspuns:

Si daca ti-a zis ca te imbraci ca o pitzipoanca si tu nu esti care-i problema? e viata ta asa ca ma imbrac cum vreau eu, tu de iei dupa ce zice lumea? inseamna ca nu esti destul de matura, cunosc fete ca tine, mie unu mi se rupe de ce zic altii, poate sa zica ca sunt imbracat ca un aurolac atata timp cat mie imi place mi se rupe de ce zic ei, oricum astia care zic asa sunt cei mai mari cocalari in general sa stii :lol: lasa-i pe ei aia perfectii in lumea lor superperfecta oh go on

| Miha a răspuns:

Imbracate cu ceva mai simplu o bluza normala(fara chesti cu embleme nike, adidas, chesti genul)blugi si o pereche d tenesi(nu prea se mai poarta adidasi) sau daca vrei ceva mai dragut imbracate cu o camasa lunga cum se poarta acum o pereche d blugi colorati(roz, verde, albastru, sa se asorteze cu camasa)si niste ghetute sau tenesi ridicati(blugi pot fi si normali) iti recomand un magazin cu haine super frumoase si ieftine ilotti il gasesti in liberty center sau in grand arenawinkingsucces

| Michisor a răspuns:

Sau eu sunt mai micuta :d si imi iau blugii de aia mai stramti fara tur:-l asa si cu tricouri imi lungi +un lant ceva asa mai de rappbatting eyelashes big grin si cu si iti recomand tenesi pentru ca st cei imi purtati:d si evita sa iti mai pui cercei de aia mari :d punet ceva mic sau imi lungutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tu te iei dupa parerile altora inseamna ca esti mai "prostuta" decat ei. scuze de expresiebig grin. dar incearca stilul care e acum la moda, cum ar fi tenisii, bratarile multe la mana, blugi mulati si alte alea. meritabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff laughing pai in primul rand ia-ti pantaloni uni, de preferat culori mai inchise gen albastru, negru, merg si albi dar e mai greu sa-i asortezi. si ia-ti niste tricouri mai largute. ca e aiurea sa mai porti bluze stramte daca asculti rap big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou colorat (albastru de exemplu ) si pe deasupra pune-ti o camasa in carouri (albastru cu verde sau roz cu albastru ) si pe deasupra o vesta de blugi ( de preferat numai daca esti slaba )_inchisa, o bereche de blugi rupti sau simpli (de preferat de aceeasi culoare ca si vesta ), o pereche de jambiere colorate sau simple (albastre ), si tenesi, dar sa fiev mai lungi (ca sa nu se vada jambiera ), ca accesorii iti poti pune o bascuta ceva mai moderna, de preferat un gavroche sau una ceva mai simpla, bratari albastre (si roz si verde in cazul in care ai pe camasa ) si poti atasaun colier, dar ai grija la prea multe taieturi! succes si sa incerci sa crezi cat mai multe tinute de genul acesta! Apropo sunt fotomodel junior, am 14 ani!

| Biaaaa a răspuns:

Pai dupa noua moda "ceva lejer dar asortat ".
Ai putea sa poti niste tenisi ori slip-on ori normal. Cea mai buna marca de tenisi este Converse. Si niste blugi multai dar nu foarte staransi pe picior. O camasa care sa se asortezte cu tenisi si un maieu alb de desub sau un tricou.

Sau mai poti purta o preche de skateshoes, niste blugi pe picior gen blugi pre spalati dar sa fie colorati (nu foarte tipator ex : roz spalacit). Si un hanorac care sa se asortezte cu pantofii.

Depinde de personalitatea fiecaruiawinking.

Sper ca ti-am fost de ajutor! big hug

Mult noroc!

| Biaaaa a răspuns:

Pai dupa noua moda "ceva lejer dar asortat ".

Ai putea sa poti niste tenisi ori slip-on ori normal. Cea mai buna marca de tenisi este Converse. Si niste blugi multai dar nu foarte staransi pe picior. O camasa care sa se asortezte cu tenisi si un maieu alb de desub sau un tricou.

Sau mai poti purta o preche de skateshoes, niste blugi pe picior gen blugi pre spalati dar sa fie colorati (nu foarte tipator ex : roz spalacit). Si un hanorac care sa se asortezte cu pantofii.

Depinde de personalitatea fiecaruiawinking.

Sper ca ti-am fost de ajutor! big hug

Mult noroc!

| dapz a răspuns:

Eu ceva de gen cu pantaloni conici blue sky nici largi dar nici mulati. tricou colorat si camsa cu caroruri peste and of course skate shoes and colorful socks