| MilkshakeShake a întrebat:

Fetelor voi daca v-ai vedea prin oras prietenul cu o alta fata ( fosta prietena) iar el v-a promis ca nu o sa va insele ce ati face?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Atat timp cat nu se tin de mana, nu se saruta, de ce sa te superi? Daca baiatul a zis ca nu te inseala, trebuie sa mergi pe incredere.Chiar as vrea sa o cunosc pe tipa, sa vad si eu ce-a vazut el la eawinking

| Unique a răspuns:

Grea intrebare! Sincer! Ce as face? Lui i-as spune Pa si ei i-as da o mama de bataie happyhappyhappyhappyhappyhappyhappysora cu moartea happy

| DenysaLove a răspuns:

M-as desparti de el clar!
(asta daca nu m-ai m-a mintit si inainte sau m-a inselat)

| Artemiss a răspuns:

Eu am sa povestesc ce am facut deoarece mi s-a intamplat. Aveam o relatie de 2 ani si tineam enorm la el. Mi-a promis multe dar degeaba deoarece intr-o seara frumoasa de toamna am fost anuntata ca este in oras cu o fata.Norocul(sau ghinionul) a fost ca eram in apropiere asa ca m-am gandit sa vad cu ochii mei deoarece credeam in el si mi se parea totul o gluma. I-am vazut si le-am iesit in fata cu un "Ce faci iubitule? Te plimbi?", zambind desigur(desi logic ca ma pufnea plansul). L-am oprit si i-am spus cat de nesimtit este."Amica lui" incerca sa vorbeasca dar i-am spus simplu, sa taca.Imi venea sa o bat dar m-am stapanit deoarece un scandal nu ar fi fost frumos. Apoi, dupa ce l-am impins de vreo doua ori spunandu-i "Stai si asculta, nu fugi ca un las", le-am intors spatele. Ei au plecat in drumul lor, eu m-am dus pe o straduta mai intunecata unde sa pot plange linistita.Noroc ca mi-a fost un prieten alaturi in acele momente.Parea o tragedie, acum rad cand imi amintesc.
Deci cert e ca, daca l-as prinde cu alta l-as saluta zambind si as uita apoi ca exista, oricat de mult as tine la el. Iubirea inseamna respect!

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Cred ca ar fi impuls de moment, iar cum sunt eu mai razbunatoare.
Ma-s preface ca n-am vazut nimic, si as incerca sa-l fac sa recunoasca, daca nici asa nu vrea. incerc sa-i dau de inteles ca il insel. oh go on

| mikella a răspuns:

Eu cred ca m-as fi dus la ei si as fi luat-o pe ea la bataie, pe urma as regla conturile cu el.happy

| maimutzica a răspuns:

Niciodata sa nu ai incredere totala intr-un baiat! eu personal, daca as fi in situatia asta, sa-l vad cu fosta lui:m-as opri sa ii spun ca mi-a promis ceva, candva...si ca nu ne mai leaga nimic! cu ea nu as avea nimic, cred ca vinovatul este doar el si i`as spune pa fara sa stau pe ganduri! tine minte ca cine inseala 1 data poate sa o faca si a2a oara si a3a...

pupici!

| ByZZy a răspuns:

Eu mas duce si i-as da o palma de numai stie cum il cheamalaughing

| MilkshakeShake explică:

Pai si eu eram cu o prietena care era verisoara lui si m-am uitat la el i-am zambit si am continuat sa ma plimb (si da ei se tineau de mana...) si verisoara lui l-a intrebat dc a facut asta ca o promis ceva si ca in urca cu 2 zile zicea ca ma iubeste si ca nu ar vrea sa ma piarda si ei i-a zis ca poate eu mai eream cu el. ca el nu mai era cu mine. oricum eu am tecut peste asta baieti mai sunt in toata lumea dar am ramas socata pe moment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as plati cu aceiasi moneda!
ce nenorocit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie chiar mi s-a intamplatlaughing. Eu ma duceam sa ma intalnesc cu prietena si l.am vazut cu o tipa de la distanta.Prima data m.am gandit sa ii evit si apoi mi.am dat seama ca nu are rost.Am trecut linistita p langa el i.am zambit asa sictirita si si i.am si zis buna :-J.Era tot pishat p el.Doar pentru ca m.am comp asa nu ins ca nu am suferit dar nu prea imi plac scandalurile, gen mahala.Conteaza si ce fel de persoana esti conteaza daca ai caracterul destul de puternic incat sa ramai mandra si sa nu te lasi calcata in picioare.Bafta:*