| Lary a întrebat:

Fetelor, voi faceti primul pas sau ii asteptati pe baieti?

23 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Eu asteptbig grin..consider ca el trebuie sa faca primul pasa altfel nu este barbatbig grin

| inna a răspuns:

Daca imi place mult de tot, fac primul pas bineinteles love struck asta daca vad ca arata si el putin interes, nu ii sunt total indiferenta.

| Viuvi a răspuns:

Hmm poate nu procedez bine... poate ca e si din cauza ca sunt timida...insa astept sa faca el primul pas dar intre timp ii dau de inteles ca il plac tongue

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ah... puturoaselor! Asteptati doar mura-n-gura laughing

| SweetCandy a răspuns:

Sunt de moda veche...astept sa faca el primul pas...de aia e baiat daca tot ma vrea langa el sa stie sa lupte un pic nu sa ma duc eu sa ma rog de el sau sa ii atrag atentia in diferite moduri doar doar... o fii ceva...happy

| Mina a răspuns:

Daca vad ca ma place, fac primul pas. De ce nu? Nu conteaza cine il face, atata timp cat il face unul dintre noi.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vad ca nu face nimic si observ prin comportamentul lui ca ma place, fac eu primul pas ca doar n`o fi foc!oh go on

| yourfriend_1956 a răspuns:

Eu astept sa faca primul pas ...si daca intentioneaza sa faca primul pas dar ii este rusine sa il faca incerc sa- fac eu(50%)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata viata am intins mana dupa ce am vrut. Si am cam obtinut.

| Betty18 a răspuns:

Uneori e nevoie sa faca si fata primul pas ca doar nu ma e chiar pe vremea buniciitonguetongue

dar nu foarte des ca apoi se invata baietiilaughing)

| xibalba a răspuns:

In cazul in care consider ca merita si ca tine la mine, fac primul pas. Daca nu, nu.

| danutza a răspuns:

Yo ii las pe el sa faca primul pas....suna mai incitant si mai familial laughing

| marya_1942 a răspuns:

De cele mai multe ori astept! Uneori as vrea sa fac eu primul pas...dar.astept,poate cine stie!:*:*

| Casiana a răspuns:

La cat de lenti sunt unii baietii...Trebuie sa mai faci si tu primul pas spre fericire, nu?

| alexuzha a răspuns:

Pai depinde daca e un baiat mai timid fac eu primul pas daca nu astept... depinde de situatie imi place sa faca baiatul primul pas dar cate o data e mai bine si invers mai ales daca baiatul e timid eu asa consider

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde laughing

| crisS a răspuns:

Eu de obicei astept.,. dar cum sunt o fire foarte nerabdatore cateodata mai fac si primul pas ( normal cu ocazi speciale adica daca tipul imi place foarte mult sau nu mai pot sa rezist doar privindu-l si vorbind cu el laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde thinking
Daca e timid eu fac priul paswinking
xoxo
by zui

| Antrax a răspuns:

Eu astept

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai eu nu am rabdare sa astept asa ca fac primul pas...
uneori e necesarbig grin

| Cryssy a răspuns:

Depinde de situatie. happy

| dada18x a răspuns:

Atata timp cat eu ma simt atrasa de el si vad ca nici lui nu ii sunt indiferenta... dc sa nu fac primul pas. Insa de regula, astept asta de la el.Sunt mai incapatanata de fire. Oricum, baietilor le place mai mult o fata hotarata si dezghetata decat o fata indecisa si rusinoasa. Niciodata nu am fost de parere ca fata trebuie sa faca cateodata primul pas.pana ce l`am "captat" pe prietenul meu. Eu am facut primul pas si... nu regret asta! Oricum ajungeam la acelasi rezultat pentru ca. e asa cum zice myellangel .pana la urma.tot il face unul dintre noi! :*

| your0bssesion a răspuns:

Astept (normal).