| Simple Girl:X a întrebat:

Fetelor, voi pe ce site-uri de fete va uitati? Ma plictisesc si vreau sa-mi ocup timpul cu niste site-uri pentru fete.big grin.(articole interesante etc)big grin

14 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

In afara de astea eu mai intru si pe www.eva.ro

Alte răspunsuri
| loredanaFS a răspuns:

Incearca si www.fetelestiu.ro

| Askmeee a răspuns:

Stardoll e cel mai tare sait.

| Balan_Măry_1995 a răspuns:

Pai eu cred ca cele mai tari site-uri sunt:
-brainly.ro el te ajuta sa-ti faci temele si sa inveti mai mult daca esti (pasionata de invatat);
-www.coolgirl.ro aici este tot ce trebuie sa stii despre tine;
-www.oracolulmeu.ro aici sunt doar noile stiri aparute (daca te intereseaza stirile si esti pasionata de politica);
Asa ca ai de unde alege am vazut ca multi copii ti-au raspuns la aceasta intrebare!

Alte răspunsuri