| lo_9522 a întrebat:

Fetelorrr ajutati-ma va rog! am si eu o mica problema nu mi-a venit stopu si trebuia in 27 sa-m ivina, si "nu am facut nimic" doar acum 2 luni dar nu avea cum sa se intample, si de atunci mi-a mai venit de 2 ori normal si m-a tinut normal... ce sa fac?crying( nu mai pottt

5 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

Colegei mele ii vine de 3 ori pe an.laughing) du-te la un medic sa te vada poate ai racit...

| Papusik a răspuns:

Cred ca ai racit putin.
De fapt cati ani ai? poate menstruatia ta inca nu e regulata

:d

Sincer nu stiu dar eu asta cred.

...nu te ingrijora

| lo_9522 explică:

Ii reglatalaughing) am aproape 18 ani tongue imi venea tot la 28 de zile deci era normal, probabil am racit sad

| lo_9522 explică:

Normal tot la 28 de zile imi venea, am aproape 17 ani, cred ca era reglata thinking mai mult ca sigur am racit ca nu prea ma imbrac binesad

| lo_9522 explică:

Normal tot la 28 de zile imi venea am 17 ani cred ca era reglat, mi-a mai intarziat dar nu asa mult deja is 8 zile si is foarte ingrijortasad cred ca am si racit ca nu prea ma imbrac grossad