| mihaitza93 a întrebat:

Fiind in comitetul de organizare ce probe mai interesante as putea sa mai adaug intr-un concurs dedicat muzicii? sunt un pic in pana de idei si as aprecia ajutorul vostru.

Răspuns Câştigător
| Webber a răspuns:

1. Ce ar fi un concurs dedicat muzicii fara dans?
2. Dupa mine probele de yodeling si karaoke chiar nu ar trebui sa lipseasca.
3. Ai putea incerca sa organizezi o proba in care concurentul sa continue o melodie care se opreste brusc.
4. Proba de popularitate a fost mereu preferata privitorilor.
5. In departajare, fiecare ar trebui sa faca ce vrea: proba de aptitudini

Ti-am scris propunerile cu tot cu formulele de prezentare!hee hee