| Ladybuug a întrebat:

Filme disney de craciun? Maine voi fi doar cu tatal meu si as vrea sa ma uit la niste filme de craciun! Sarbatori fericite si tot ce va doriti!

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

2. Miracle on 34th street (1949) – un clasic superb, must-see. Ah, si 3 oscaruri castigate…

3. Home Alone (1990) – banuiesc ca aici nu mai e nevoie de prezentare… however, va sfatuiesc sa stati departe de partea a 4a.

4. The Santa Clause (1995) – aka Clauza lui Mos Craciun

5. The Nightmare before Christmas (1994)

6. A Christmas Story (1983) – alt clasic marfa

7. National Lampoon’s Christmas Vacation (1989)

8. Bad Santa (2003)

9. Jack Frost (1998) – Michael Keaton se reincarneaza in om de zapada

10. Elf (2003)

11.Globul de Craciun

12.This Christmas

13.Ho ho ho

3 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Da ar fi Alba ca Zapada si cei sapte pitici ora 10, O dorinţă de Crăciun a lui Richie, Phineas şi Ferb salveaza craciunul, Cadouri de Crăciun ora 21. oricum stai cu ochi pe tv o sa fie multe filme frumoase de Craciun, vizionare placata alaturi de tatal tau si un Craciun Fericit.

| SalutTpu a răspuns:

Filme disney nu stiu. Dar te poti uita la singur acasa(sunt 4 parti).

| ana3 a răspuns:

Multumesc la fel! Iti doresc multe filme