| pickles a întrebat:

Florencia bertotti este iar insarcinata?(cu federico amador) pe unele site-uri zice ca este. funda

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Da este insacrinata... funda?

pa, pa

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Andreea...daca nu este insarcinata inseamna ca a fost...dar a facut avort
pardon.dar ai auzit de avort?

pa, pa

| vis a răspuns:

Este

| Andreea_7940 a răspuns:

Http://www.diarioshow.com/......arazo.html

"FLORENCIA BERTOTTI DESMINTIO EL EMBARAZO" ...nu este adevarat a dezmintit informatia.La finalul notei spune "Su representante, Pedro Rosón, aclaró que todo se trató de una mala información y que Flor no está embarazada. Falsa alarma."..."Reprezentantul sau Pedro Rosón, a lamurit ca a fost vorba despre o informatie gresita, si ca Flor nu este insarcinata.Alarma falsa."
Sincer nu cred ca cei doi se "grabesc" sa aiba copiii mai ales ca ea are un copil si el doi...

| Andreea_7940 a răspuns:

Pιѕιcυтza dar tu de unde stii ca a fost? In caz ca nu ai aflat se pot si proteja, etc.Si pardon dar ai auzit de informatie falsa/barfa data de presa? "o sursa ne-a spus".De esti asa sigura inseamna ca tu ai fost cu ea la medic sau i-ai facut testul de sarcina? hehe...
Cum spui tu...pardon dar tu ai auzit de metode de protectie sexuala?

| onelove12 a răspuns:

Esti tare andreea bv tie!

| NiNi_5002 a răspuns:

Nu cred ca este inca insarcinata cu Federico Amador ea a avut candva un copil cu fostul ei sot numa ca a divortat de el pentru a fi impreuna cu federico amador si a ramas cu copilul