| alexaalexandra a întrebat:

Fondul de ten affinitone este bun? as vrea sa-l incerc.cam cat costa si unde se gaseste?

4 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Fondu de ten nu e bun in general big grin eu aveam cosuri de la el si nu m-am mai dat de mult si acu daca mai apare unu pe acolo asa rar big grin nu prea e indicat nici un fond de ten...iti imbatraneste tenul big grin lasa ca anul asta se poarta stilu naturalbatting eyelashes)

| andreea_6710 a răspuns:

Eu as zice sa nul incerci ca nu este deloc bun iti face riduri a incercat o prietena de-a mea si in 3 zile arata ca o femeie de 35 ani desi ea avea doar 20

| alexaalexandra explică:

Si vreau sa va mai intreb. e bun? adica acopera bine sau arata de parca nici nu te`ai machiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fondu de ten e bun dar trebuie doar sa stii ce fond de ten sa iti iei si sa fie si pentru fata ta bun nu asa dupa ureche ca eu pot avea un tip de piele iar tu alt tip asa ca nu iti cumpara fond de ten dupa ureche