| anonim_4396 a întrebat:

Fondul de ten affinitone este bun? as vrea sa-l incerc.si cam cat costa?happy

5 răspunsuri:
| Ys a răspuns:

Eu cred ca nici un fond de ten nu o sa te ajute de ce nu va lasati fata asa cum este?
O sa aveti mai tarziu probleme cu tenul si o sa realizati ca fondul de ten nu face ceva bun.Eu sunt la estetica si stiu din propiile experiente si fetele din clasa de la mine se dadeau si au observat ca le acopera cosurile, le face fata mai frumoasa dar dupa un timp cand nu se mai dadeau aveau o fata plina de cosuri si urata si nu s-au mai dat cu fond de ten si acum arata mai bine fata lor...si din cate am auzit fondul de ten o sa iti faca o fata mai batrana daca il folosesti de mult incearca si fara el ca toti trecem prin perioada asta cu cosurile

| Daliana :) a răspuns:

Este destul de bun, il folosesc si eu. Depinde si de tipul de ten happy Costa in jur de 20 de lei, depinde de magazin. Inainte sa te dai cu vreun fond de ten sa te dai inainte si cu crema sa se intinda mai bine si sa n-ai probleme dupa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu este bun.Am si eu dar, din pacate dupa 5 minute de cand iesi afara, el se strage pe fata si da un aspect oribil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte bun acest fond de ten! Acopera foarte bine. Desi nu face bine tenului!batting eyelashes Poti sa incerci :* costa in jur de 20 de lei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este super bun si costa in jur de 25-35 de lei.