| Loredana_4143 a întrebat:

[FOOOOOOOONDOIbig grin]Deci...eu vb cu un baiat de care de altfel imi place f. f. f. f. f. mult, dar nu stiu daca el ma place si as vrea sa zic daca se pune p o combinatie dar mi-e rusine.So the question is:cum sa afly daca ma place.

Răspuns Câştigător
| aiyda_2071 a răspuns:

Afli prin modul lui de privire asupra ta, limbajul care ti-l adreseaza, gandeste-te la aceste lucruri si vezi daca te place sau nu big grin parerea mea :*sper sa te placa