| alexaalexandra a întrebat:

Formulele noi de la clearskin pentru cosuri de la AVON sunt bune de ceva? cine a incercat va rog spuneti-mi ca nu stiu daca sa`mi iau.

6 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Nu, mai bine du-te la farmacie si ia o solutie antiseptica pe baza de salvie. O alta solutie pentru cosuri ar fi sa te speli in fiecare seara cu o felie de lamaie, apoi clatesti cu apa calduta. Te va ajuta mai mult decat produsele de duzina Clearskin, care personal nu mi-au placut niciodata...succes!

| Crs a răspuns:

Pielea fiecaruia este diferita si reactioneaza diferit. Mie poata sa imi priasca, iar tie nu. Eu spun sa incerci sa vezi ce efect au si daca te ajuta sau nu la ceva. :*

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu, nu sunt bune de nimic!

| babykeykey a răspuns:

Produsele Clearskin de la avon nu prea m-au ajutat niciodata dar asta depinde si de piele. Ti-as recomanda sa-ti iei pentru. cosuri Crema pentru. ten gras cu tendinta acneica de la ivatherm.Sunt foarte bune!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune...eu una folosesc gama mov pentru pete si cosuri...si chiar imi prieste big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar numai alea cu acid salicilic(aspirina)