| paulwalkerfan a întrebat:

Fosta vrea sa ne impacam, ce fac? Mi-a gresit foarte mult! funda!

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Si sicner daca iti va veni vreodata sa te razbuni mai bine o lasi asa sa se duca cum vrea ea daca asa o duce capul o tratezi cu indiferenta si gata

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce ne intrebi pe noi? ca nu noua ne a gresit, dar daca e vorba de inselat eu zic ca nimeni care inseala nu mai merita a doua sansa

| Axys a răspuns:

Si plus de asta a mai fost si nesimtita si ti la aratat i pe ala pfff

| NoName0x0 a răspuns:

Explica.mi cum ti.a gresit? Din moment ce ai o dilema in a va impaca sau nu, parca vad ca ai cam vrea... Deci... explica.mi!

| RedDeath a răspuns:

Buna. Cat de mult ti-a gresit? Ceva in genul ca te-a inselat? Sau ca nu a comunicat cu tine prea mult, sa iti spuna ce face, etc?
Daca a facut din astea, n uare rost, o sa iti mananci iar nervii.
Nu e problema mea, sa ma bag cu nasul in treburile voastre, insa daca ai da cateva exemple de greseli imperdonabile, as putea sa iti dau un staf mai precis.
Oricum... depinde si de fata... cum e, ce a facut. Daca tu crezi ca a gresit prea mult, ca sunt prea multe lucruri pe care ar trebui sa le corecteze - si asta fara sa exagerezi in estimari! - atunci chiar nu ar avea niciun rost aceasta impacare. Dar, repet, se poate sa ma insel, caci nu stiu ce fel de persoana e si ce a gresit.

| LuluOneMillion a răspuns:

Te razbuni.

| Axys a răspuns (pentru LuluOneMillion):

asta e o prostie ce zici tu acolo pentru ce sa se razbuna mai bine o trateaza cuindiferenta cel mai bine

| paulwalkerfan explică:

Ma inselat si dupa imi arata cu ce baietii era ea!

| Axys a răspuns (pentru paulwalkerfan):

pai nu se merita dc sa fi las

| Axys a răspuns (pentru paulwalkerfan):

Pentru ce sa te intorci la ea daca te-a inselat prima data crezi ca nu o va mai face a doua oara ia zi tu?

hmmm

fosta eu cred ca acuma ai pe cineva in fine cher daca ai sau nu pe cineva acuma nu te mai intoarce la ea cher daca te va durea putin lasoo ca iti va face asa mereu si te va luat de faier fa cum vrei dar sa numi spui ca am avut dreptate
... dupa eu is patita tongue