| elutzagty a întrebat:

Fostu prieten a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine ca sunt rasfatata si am fite...cum sa scap de fite...Chiar il mai iubesc enorm si il vreau inapoi nu vreau sal pierd., funda

3 răspunsuri:
| astamika24 a răspuns:

O sa fie greu.incearca sa gandesti inainte sa spui ceva. vorbeste mai frumos cu el si spune-i ca o sa te schimbi. daca tine la tine o sa aiba rabdare cu tine pentru ca e ff greu sa te schimbi

| misss a răspuns:

In primul rand nu prea cred ca merita cineva sa te schimbi pentru el.Si in al doilea rand de fite poti scapa doar daca incerci sa te porti normal, pur si simplu renunta la fitele talewinking

| AdrianL a răspuns:

Cum sa scapi de fite incearca sa lasi dupa cum zic altii nu dupa cum zici tu. Exemplu:merg cu mama si ii zic vreau o inghetata ea imi ia un cornet, eu ii zic da nu de asta voiamcrying(( si smaf o palma dupa cap ea imi zice Faci fite?
Deci ca sa scapi de fite lasa dupa altii daca tu vrei sa mergi acolo si el acolo lasa ce vrei tu si mergi unde vrea el, daca e un loc urat nu trebuie sa zici pentru. ca asta o sa-l faca sa se simta prost.Sa nu ai fite inseamna sa lasi dupa altii dar nu tot timpul si sa te gandesti si la cel de langa tine la ce e bine pentru el nu ce e bine pentru tine tot timpul tu sa fi pe primul loc.Scuze pentru scris nu prea mai am luciditate,