| alexandra200014 a întrebat:

Fostul meu iubit vrea să ne impaca m după ce a trecut aproape un an
Apoi lăm întrebat de ce vrea să ne împăcam și a zis ca nu știe....nu știu ce să fac să iert sau nu?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarta-l daca tu crezi ca raspunsul "nu stiu" e un motiv intemeiat sa va impacati. Pregateste-te pentru o noua despartire.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Raspunsul lui denota neseriozitate. De ce n-ar sti? In primul rand gandeste-te de ce v-ati despartit pentru ca exista sanse ca acel motiv sa revina si sa ajungeti la aceeasi concluzie. Fara sa cunosc mai multe detalii, as zice ca baiatul asta duce lipsa de femei si isi incearca norocul cu fostele. Eu, unul, nu vad din pacate intentii serioase la fostul tau. Fii precauta.

| Voidwithin a răspuns:

Trebuie sa fie sincer si el, sa spuna ca vrea sex si gata.
Motivul lui, "nu stiu" e pentru prosti.

| elfics a răspuns:

Eu nu cred ca ar trebui sa il ierti. Daca a zis ca nu stie inseamna ca e confuz. Nu stie ce vrea de la tine. Poate ca esti ca o distractie pentru el, nu esti ceva serios. Parerea meawinking