| LAriiscukka a întrebat:

Fostul meu prieten are alta iubita si am vorbit cu el pe mess, dar tot timpul el intra pe mine si imi pune pupici.si mi-o zis sa nu ii zic la pritenea lui ca vorbeste cu mine. ce sa >cred? de ce intra pe mine sa vorbim si chiar insista ca imi da buzz daca nu ii raspun. astept cat mai multe raspunusuri multumesc!

3 răspunsuri:
| TheFeeye a răspuns:

Daca el s-a despartit de tine, probabil face misto. Adica multe persoane folosesc pe mess '' :* '', si asta nu inseamna ca s-au logodit sau ceva.
Cel mai bine incearca sa ramai prietena cu el, daca ca nu vrei sa faci vreo scena naspa. Noroc! c:

| BADGIRLL a răspuns:

Buna lary! pai poate ca lui ii mai place de tine, noi ce-i care te sfatuim aici nu stim in ce circumstante vaty despartit voi asa ca este un pic cam greu sa iti dam niste sfaturi bune dar. incercam totusi. eu zic sa clarifici situatia cu el adica sasi vada de iubyta lui si nu este nicio problema ca voi 2 sa ramanety prieteni. poate el tea rugat sa nu-i spui ca vbeste cu tine deorece aceea fata este putin cam geloasa.stiind ca tu ai fost iubyta lui! eu cred ca inca mai tine la tine. pentru ca altfel nu tear cauta! sper ca team putut ajuta mult noroc :*

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Larisa! După mine este cam nesincer atât cu tine cât și cu actuala lui prietenă, nu vă merită pe nici una. Eu i-aș da ignore și gata.
O zi cu zâmbet să ai!